• Адрес
    м.Бровари вул.Київськая, 146
  • Office Timing
    ПН - ПТ 9:00 -21:00
  • (097) 313 39 05
    (097) 313 38 96
Бард Реал

Фасадні роботи

Slider

Фасадні роботи, виконані професійно, не тільки дозволять захистити будівлю від агресивного впливу навколишнього середовища, але і допоможуть створити неповторний архітектурний вигляд, який стане свого роду позитивною характеристикою всіх, хто в цій будівлі живе або працює.

фасадні роботи в КіевеСтроітельная компанія «БАРД-РЕАЛ» здійснює фасадні роботи із застосуванням, стійких до атмосферних впливів, сучасних матеріалів.

Наші кваліфіковані фахівці, які пройшли спеціальну підготовку професійно виконувати наступні фасадні роботи:

Роботи з утеплення фасаду

Для того щоб збереглося тепло і затишок знадобиться утеплення фасаду. Крім того, що ми надійно зміцнимо стіни у вашому будинку, ми зробимо приємним їх зовнішній вигляд. Більш того, зміцнивши фасад, ви добре зможете заощадити на опаленні в зимові пору року, а також на охолодженні приміщення в літній время.Многіе люди бажають, щоб їх будівлі були оригінальними і виглядали естетично привабливими, це зможуть зробити наші фахівці, провівши роботи з оздоблення фасаду. Будь-які види робіт: вітражі, колони і балясини, архітектурний декор і мозаїка і штукатурка. Також пропонуються різноманітні стилі, які ми можете вибрати на ваш смак: модерн, класичний, бароко, хай-тек – це по-справжньому безмежне простору для прояву і втілення фантазії.

Широко поширений спосіб обробки фасаду – облицювання фасаду будинку як штучним, так і натуральним каменем. Облицювання фасаду каменем може бути проведена повністю – весь будинок – або бути частковою: колони, вхідні групи і так далее.Нашімі майстрами використовуються спеціальне обладнання для фарбування вашого фасаду, які зможе розкрити потенціал вашого фасаду у всій його красі. Фарбування проводиться фарбувальними матеріалами, які надовго зберігають свій колір.

Нашими майстрами використовуються спеціальне обладнання для фарбування вашого фасаду, які зможе розкрити потенціал вашого фасаду у всій його красі. Фарбування проводиться фарбувальними матеріалами, які надовго зберігають свій колір.

Штукатурка фасадів

Штукатурка фасадів є традиційним варіантом для обробки фасаду. Плюсами є: доступні ціни, тривалий час експлуатації – то, чому так популярна штукатурка фасадів – а також приголомшливий результат, який буде відповідати вашим очікуванням. Штукатурка фасаду ділиться на 3 категорії

– Звичайна.
– Спеціальна.
– Декоративна.

Нашими фахівцями виконуються дані фасадні роботи в обробки заміських будинків, котеджів.

Облицювання фасаду

Для того щоб описати як важлива краса фасаду досить згадати слова старої приказки – «зустрічають по одягу …». Перше, що кидається в очі при відвідуванні будь-якого закладу – фасад будівлі. Його якість і краса є візитною карткою, яка створить позитивний імідж власнику будівлі.

фасадні роботи в Києві. Щоб утеплити фасад існує безліч різноманітних способів та матеріалів. Крім того, що утеплення фасаду володіє певними захисними функціями, воно дає можливість заощадити фінанси на кондиціонері і опаленні.

У обробку фасадів входять малярні, штукатурні роботи, монтаж декоративних елементів, оформлення аркад, балконів, балясин. Зараз популярні вітражі і мозаїка, Вибір дизайну залежить тільки від переваг клієнта.

Облицювання каменем є одним з найкращих варіантів для обробки та захисту фасаду також облицювання робиться фасадної плиткою, облицювальними панелями, керамогранітом, сайдингом і так далі.

 

Якщо ви хочете замовити фасадні роботи в Києві високої якості, а також отримати детальну консультацію, то ви можете зв’язатися з нами за телефоном в Києві: (097) 313 39 05

Будівельна компанія БАРД-РЕАЛ виконує наступні види послуг: будівництво котеджів і будівельні послуги в Києві, виготовлення ліпнини з гіпсу, ремонт квартир в Києві, утеплення стін квартир в Києві, а також утеплення фасадів, послуги електрика і електромонтаж в Києві.

Відповідь на всі питання по вартості робіт

Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, уточнимо деталі, при необхідності, приїдемо на огляд, і вже через 24 години ви отримаєте точний розрахунок вартості.

Ваше им'я (обовя'зково)

Ваш e-mail (обовя'зково)

Повідомлення