• Адрес
    м.Бровари вул.Київськая, 146
  • Office Timing
    ПН - ПТ 9:00 -21:00
  • (097) 313 39 05
    (097) 313 38 96

Фриз гіпсовий

Сьогодні жоден ремонт не обходиться без ретельного планування майбутнього інтер’єру. Залежно від обраної тематики застосовуються і різні будівельні матеріали. Так фризи, декоративні горизонтальні смуги у вигляді ліпного декору, використовуються для оформлення приміщень виконаних в класичному стилі, а так само бароко та ампір. Несучі тільки  функцію прикраси, фризи, ціна яких залежить в основному від виконаного на них візерунка, так само служать і для приховування будь-яких нерівностей або недоліків приміщення.

Оздоблення у вигляді фриза здатне надати насправді королівський вид будь-якому приміщенню, а ліпні прикраси, що переплітаються своїм декором з різними елементами оформлення кімнати додадуть їй закінчений вигляд. Найбільшого поширення серед будівельників став фриз стельовий, ціна на який знаходиться в межах від 40 до 80 гривень, що в основному визначається зовнішнім виглядом ліпних прикрас. Для оформлення стелі приміщення зазвичай радять купити фриз не тільки з декоративних мотивів, але і щоб приховати, наприклад, нерівності стін або погано проклеєні краї шпалер.

Відчути себе античним олімпійцем, або ж французьким буржуа XIX століття – тепер все це реально завдяки фризам, які виконані з різними ліпними прикрасами і здатні додати вашій кімнаті стиль практично будь-якої епохи і прицьому не виглядати старомодно або гратескно. Використання стельових фриз для оформлення інтер’єру дозволяє не тільки задати певний тон кімнаті, але і створити атмосферу затишку і теплоти, яка зазвичай характерна для приміщень, де дизайн інтер’єру продуманий до найменших подробиць.

 

Відповідь на всі питання по вартості робіт

Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, уточнимо деталі, при необхідності, приїдемо на огляд, і вже через 24 години ви отримаєте точний розрахунок вартості.

Ваше им'я (обовя'зково)

Ваш e-mail (обовя'зково)

Повідомлення