• Адрес
    м.Бровари вул.Київськая, 146
  • Office Timing
    ПН - ПТ 9:00 -21:00
  • (097) 313 39 05
    (097) 313 38 96

Карнизи з гіпсу

Карнизи є невід’ємною частиною інтер’єру нашого будинку або квартири. В основному карнизи бувають гіпсові або з поліуретану. Карниз є декоративним елементом, який має важливе функціональне значення, з’єднує і прикрашає стик між стелею і стінами. Ліпний декор, а саме карнизи це ідеальне рішення для завершення стилю Вашого інтер’єру, який підбирається виходячи з стилю кімнати. В даному розділі нашої компанії представлені варіанти готових гладких карнизів, які ви можете замовити в будь-який час. Також при бажанні ви можете замовити виготовлення карнизів з гладкого профілю, які оптимально будуть підходити під ваш інтер’єр і створювати в будинку завершеність в стилі. Для того щоб докладніше дізнатися про типи гладких карнизів, і отримати консультацію по монтажу ми рекомендуємо вам зв’язатися з нами за телефоном або відвідати наш офіс.

Наша компанія пропонує карнизи гладкі як для роздрібних покупців, яким необхідна допомога професіоналів в питанні ліпного декору. А також пропонуємо співпрацю оптовим покупцям, будівельникам, дизайнерам, які зацікавлені в плідній і довгострокову співпрацю з професіоналами в сфері ліпного декору.

Відповідь на всі питання по вартості робіт

Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, уточнимо деталі, при необхідності, приїдемо на огляд, і вже через 24 години ви отримаєте точний розрахунок вартості.

Ваше им'я (обовя'зково)

Ваш e-mail (обовя'зково)

Повідомлення