• Адрес
    м.Бровари вул.Київськая, 146
  • Office Timing
    ПН - ПТ 9:00 -21:00
  • (097) 313 39 05
    (097) 313 38 96

Колони з гіпсу

Якщо ви хочете додати своєму житлу урочистий вигляд, виконаний в класичному стилі, то вам як раз до речі припадуть декоративні колони. Колони в сучасних будинках, на відміну від їх старовинних попередників, несуть в основному тільки декоративну функцію. Звичайно, сьогодні колонам необов’язково підтримувати стелю, тобто бути несучими конструкціями, але і в наш час вони можуть мати прикладне призначення. За допомогою цих декоративних частин інтер’єру можна з успіхом приховати різні комунікації, або прикрити будь – які вади стін, які не піддаються іншим способом виправлення. Крім усього іншого за допомогою колон можна візуально відкоригувати пропорції кімнати, наприклад, візуально збільшити висоту стель, або відокремити передпокій від вітальні. Дуже гармонійно колони виглядають поруч з дверним прорізом, виконаним у формі арки, з декоративним каміном або сходовим прорізом.

Сучасні будівельні фірми пропонують досить широкий вибір декоративних колон, виконаних з гіпсу або поліуретану. Досить повне уявлення про зовнішній вигляд цих декоративних елементів можна отримати, якщо переглянути колони фото. Ліпні колони досить легкі і не поступаються за своєю красою кам’яним колона. Причому ліпні колони можуть піддаватися фарбуванню, що дозволяє їм гармонійно вписуватися в будь-яку колірну гамму інтер’єру. І що не менш важливо, колони купити можна за доступними цінами.

Наша фірма також пропонує широкий вибір ліпних виробів: карнизи, фризи, вироби з позолотою, скульптури і розетки.

Відповідь на всі питання по вартості робіт

Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, уточнимо деталі, при необхідності, приїдемо на огляд, і вже через 24 години ви отримаєте точний розрахунок вартості.

Ваше им'я (обовя'зково)

Ваш e-mail (обовя'зково)

Повідомлення