• Адрес
    м.Бровари вул.Київськая, 146
  • Office Timing
    ПН - ПТ 9:00 -21:00
  • (097) 313 39 05
    (097) 313 38 96

Кронштейн з гіпсу

Кронштейн в будівництві, а точніше в архітектурі, використовують з давніх часів. Якщо ви звернете увагу на будівлі і споруди, то напевно ваш погляд виявить різні декоративні кронштейни. Кронштейн це деталь, або можна сказати конструкція, завдяки якій тримаються виступаючі частини будівель. Особливо радує око декоративний виступ, що підтримує балкони і карнизи, козирки тощо.

В шаш час декоративний кронштейн також користується величезним попитом при реставраційних роботах, при будівництві нових будівель. Ви хочете прикрасити свій котедж або заміський будинок, радимо вам звернути увагу на цей вид декору. Завдяки різним типам і формам декоративного кронштейна ваш будинок придбає оригінальний і неповторний зовнішній вигляд.

Кронштени ​​із стеклофібробетона досить економні при всій своїй легкості і міцності. Порадують своєю різноманітністю і гіпсові кронштейни. Кронштейни бувають різні за своєю формою, за способом кріплення і за призначенням. Пропонуємо вам не відмовлятися від такого виду декору. Декоративний кронштейн це рішення багатьох завдань дизайну.

Ми пропонуємо послуги з проектування и дизайну, а такоже виготовлення ліпніні на замовлення будь-якої складності.

Відповідь на всі питання по вартості робіт

Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, уточнимо деталі, при необхідності, приїдемо на огляд, і вже через 24 години ви отримаєте точний розрахунок вартості.

Ваше им'я (обовя'зково)

Ваш e-mail (обовя'зково)

Повідомлення