• Адрес
    м.Бровари вул.Київськая, 146
  • Office Timing
    ПН - ПТ 9:00 -21:00
  • (097) 313 39 05
    (097) 313 38 96

Молдинги з гіпсу

Кожен з нас мріє про неповторність і оригінальність інтер’єру свого житла. Для його прикраси використовують різні декоративні елементи, одним з яких є молдинги. З їх допомогою можна вигідно доповнити інтер’єр, зробити його більш виразним, а також приховати недоліки.

Наприклад: молдинги для стін допоможуть не тільки приховати нерівності, стики, асиметрію, а й перетворити їх на витвір мистецтва і надати багатство оздоблення приміщення. З їх допомогою можна візуально розширити простір, створити ілюзію стінових панелей в центрі яких розмістити освітлення або картини. Стельові вигідно підкреслять красу люстри, візуально збільшать висоту стель, приховають кутові стики. За ними можна заховати світильники, карнизи для штор, електричні дроти та кабелі.

Використовувати будь-які поєднання кольорів для фарбування, а для інтер’єру в старовинному стилі, покрити позолотою або посріблити. З успіхом можна скористатися молдингом для створення етнічного стилю в інтер’єрі. Наявність різноманітних перетинів профілю дасть можливість створити будь-який орнамент.

Ми пропонуємо багатство вибору якісного ліпного декору з екологічно чистого матеріалу, наприклад: колони, фризи, стельові карнизи. Замовити і купити молдинги можна у нас.

Відповідь на всі питання по вартость робіт

Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, уточнимо деталі, при необхідності, приїдемо на огляд, і вже через 24 години ви отримаєте точний розрахунок вартості.

Ваше им'я (обовя'зково)

Ваш e-mail (обовя'зково)

Повідомлення