• Адрес
    м.Бровари вул.Київськая, 146
  • Office Timing
    ПН - ПТ 9:00 -21:00
  • (097) 313 39 05
    (097) 313 38 96
Бард Реал

Позолота сухозлітним золотом в інтер'єрі

Вдосконалюйте своє приміщення
Slider

Позолота сухозлітним золотом здавна поєднувала таємні знання, підвладні лише вмілим майстрам. Компанія, у своїй діяльності прагне до піку досконалість, як ніяка інша розуміє всі потреби і бажання своїх клієнтів і показує це на якість роботи, втілюючи мрії клієнтів в життя. Провідними напрямками діяльності компанії “Бард-Реал” є виготовлення і монтаж ліпного декора. Ми реалізуємо не тільки ліпний декор, але і сусальне золото в Києві, ціна на яке не перевищує захмарних меж.

Якщо вам необхідні вироби з позолоти, звертайтеся до нас, тому що ми гарантуємо:

  •  
 

Дзвоніть прямо зараз!

+38 (097) 313 39 05
+38 (097) 313 38 96
 

Пріоритетними напрямками діяльності компанії, що дотримує ідеальне співвідношення ціни і якості, визнаються:

 

Позолота сухозлітним золотом складних конструкцій

Українська ремонтно-будівельна структура являє собою ідеальне поєднання прийнятних цін і відмінної якості такого роду робіт, як золочення дахів і куполів будівель різного рівня складності. У такому виді діяльності, як позолота, застосовуються інноваційні та досконалі технології.

Як не помилитися з вибором?

Щоб купити сусальне золото, не побоюючись, що Вам підсунуть підробку, взаємодіяти варто лише з сумлінними професіоналами, що дорожать репутацією своєї компанії. Ні від негативного впливу погодних умов, ні від згубного впливу часу позолота куполів і веж заміських котеджів і особняків не зітреться, довго сяючи і осяваючи радісним світлом околиці заміських селищ.

Якісне і здатне до тривалого служінню на благо людей сусальне золото, купити яке можна після узгодження цього питання з менеджерами продажів, служить підвищенню рівня престижу свого володаря.

Купуйте сусальне золото у тих, хто по крихтах збирав залишені предками знання, у тих, хто виявився більш здатним до створення нових виробничих технологій по історичним багатовіковим канонам. Пам’ятайте про те, що об’єкти, позолочені професійно, здатні радувати око майже півстоліття без реконструкції!

Золочення сухозлітним золотом

Споконвіку золочення грало дуже важливу роль у виготовленні прикрас, оформленні інтер’єрів або створенні чогось прекрасного. В наші дні золочення не втратило своєї актуальності, і продовжує активно застосовуватися в повсякденному житті. На сьогоднішній день позолота виготовляється за допомогою такого матеріалу, як сусальне золото. А мало хто знає, що сусальне золото – це найтонші листи справжнього золота, які потім, ручним способом наносять на виріб. Саме так і виходить позолота. сусальне золото. Виготовлення її вимагає неймовірних зусиль і концентрації, не кожен витримає таку копітку роботу.

Відповідь на всі питання по вартості робіт

Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, уточнимо деталі, при необхідності, приїдемо на огляд, і вже через 24 години ви отримаєте точний розрахунок вартості.

Ваше им'я (обовя'зково)

Ваш e-mail (обовя'зково)

Повідомлення