• Адрес
    м.Бровари вул.Київськая, 146
  • Office Timing
    ПН - ПТ 9:00 -21:00
  • (097) 313 39 05
    (097) 313 38 96

Розетки з гіпсу

З великої різноманітності на сучасному будівельному ринку оздоблювальних матеріалів для оформлення стель, особливе місце займають стельові гіпсові розетки. Вони є основним елементом декорування, завдяки якому стеля набуває індивідуальності і створює дивовижну атмосферу розкоші і витонченості.

Ліпні розетки ідеально підходять для прикраси стельового простору в центральній частині, при цьому слід враховувати, що їх розмір не повинен перевищувати діаметра плафона світильника. Вони можуть мати різні форми (кругла, ромбовидна, овальна, квадратна), і бути прикрашені геометричними, абстрактними або геральдичними орнаментами.

На сьогоднішній день цей різновид прикраси інтер’єру набуває все більшої популярності і представлена ​​на ринку будівельних матеріалів величезним різноманіттям. При цьому на такий елемент декору, як гіпсова розетка для стелі ціна цілком доступна.

Найчастіше стельові розетки виготовляються з гіпсу. Такі розетки  діляться на дві основні групи: врізні і накладні. Найбільш бюджетний варіант це накладні розетки, установка яких не вимагає будь-яких спеціалізованих навичок. Варто відзначити, що накладні гіпсові розетки бувають рельєфні і гладкі, що значно розширює варіанти оформлення житлових кімнат.

Врізні гіпсові розетки більш гармонійно вписуються в дизайн інтер’єру, але при цьому вимагають великих фінансових витрат і професійних знань.

Стеля, в оформленні якої використовувалася ліпна розетка, завжди буде вигідно виділятися, і надавати кімнаті особливий затишок.

Наша компанія виконує будь-яку гіпсову ліпнину на замовлення, в тому числі: скульптури, колони, фризи і орнаментовані карнизи.

Відповідь на всі питання по вартості робіт

Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, уточнимо деталі, при необхідності, приїдемо на огляд, і вже через 24 години ви отримаєте точний розрахунок вартості.

Ваше им'я (обовя'зково)

Ваш e-mail (обовя'зково)

Повідомлення